Женский форум Днепра



КОНТАКТЫ ГАДАЛОК: скачать список


Автор Повідомлення
Додано: 03 дек 2013, 23:25
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 03 дек 2013, 23:22
Повідомлення: 4
Добрый день!
Я несколько лет работаю на одном предприятии. Недавно, под угрозой увольнения, подписала договор о полной материальной ответственности. Но акты приема\передачи материальных ценностей еще не подписывала. Является ли без них, подписанный мною договор, действительным? Обязана ли я теперь подписать акты приема\передачи? Если я их не подпишу, что будет дальше? И как добиться, чтобы подписанный мною договор стал недействительный (я не хочу быть материально ответственной)? Могут ли меня уволить за отказ?



  Профіль  
 
Додано: 08 червень 2014, 17:55
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 08 червень 2014, 17:40
Повідомлення: 15
Сразу вопрос - на какой должности вы работаете?


  Профіль  
 
Додано: 09 червень 2014, 21:35
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 03 дек 2013, 23:22
Повідомлення: 4
на технической должности инженера


  Профіль  
 
Додано: 24 червень 2014, 19:51
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 08 червень 2014, 17:40
Повідомлення: 15
Ваша должность не предусматривает подписания договора о полной индивидуальной материальной ответственности.
Основание - постанова Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 28 грудня 1977 р. № 447/24 (чинного на території України згідно з постановою Верховної Ради України від 12.09.1991 р. № 1545-XII).

С кем могут заключать договора о полной индивидуальной материальной ответственности:
• Завідувачі кас; комор цінностей; камер схову; складів та їхні заступники.
• Старші контролери-касири та контролери-касири; старші контролери та контролери; старші касири та касири; а також інші працівники, які виконують обов'язки касирів.
• Завідувачі (директора за відсутності завідувачів відділів та секцій) магазинів та їхні заступники; завідувачі скупних пунктів; завідувачі товарних секцій (відділів), відділів замовлень магазинів та їхні заступники; начальники цехів і ділянок підприємств торгівлі та їхні заступники.
• Начальники товарних і товарно-перевальних ділянок; старші товарознавці і товарознавці, які безпосередньо обслуговують матеріальні цінності.
• Завідувачі підприємств громадського харчування та їхні заступники; завідувачі виробництв, начальники цехів (ділянок) та їхні заступники, старші адміністратори і адміністратори залів (метрдотелі) підприємств громадського харчування.
• Завідувачі заготівельних пунктів; завідувачі сепараторних відділень.
• Завідувачі аптечних установ та їхні заступники; завідувачі відділів аптечних закладів та їхні заступники; завідувачі аптечних пунктів першої групи; провізори-технологи (рецептарі-контролери), фармацевти (ручнисти); старші медичні сестри структурних підрозділів установ охорони здоров'я.
• Завідувачі господарств і коменданти будинків, які здійснюють зберігання матеріальних цінностей.
• Агенти з постачання; експедитор з перевезення вантажів; інкасатори.

Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність може укладатися лише за наявності одночасно двох умов:
наявність посади, яку він обіймає, або роботи, яку він виконує, у Переліку;
безпосередній зв'язок посадових обов'язків працівника із зберіганням, обробкою, продажем, перевезенням або застосуванням у процесі виробництва доручених працівникам цінностей.

Если вы инженер по должности, договор с вами заключен неправомерно. если вы для работы получаете какое-либо оборудование, за его повреждение или утрату вы понесете ответственность в размере и порядке, определенном законодательством, но при этом применять подписанный договор к таким правоотношениям работодатель не имеет права.
для начала покажите ссылку на нормативный акт, который я вам написала, работодателю, пусть его внимательно вместе с бухгалтером почитает. акты подписывать не рекомендую.
если не поможет - обращайтесь в личку


  Профіль  
 
Додано: 25 червень 2014, 11:53
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 03 дек 2013, 23:22
Повідомлення: 4
Спасибо.



  Профіль  
 
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 5 ] 


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів та гості: 2



© Женский форум «Я с Днепра», 2011–2023