Женский форум Днепра



КОНТАКТЫ ГАДАЛОК: скачать список


Автор Повідомлення
Додано: 29 мар 2017, 14:54
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 27 окт 2015, 12:52
Повідомлення: 2
Нещодавно Інтерфакс-Україна поширив інформацію в.о. начальника управління громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Наталії Півень з оптимістичним заголовком «Фінансування лікування туберкульозу в Україні в 2017 році збільшено більш ніж у два рази».
Що ж, незважаючи на всі економічні негаразди, українська держава виділила гроші на профілактику та лікування своїх громадян. Схоже на те, що й наші західні партнери зробили значний фінансовий внесок у боротьбу із цією недугою.
Як же будуть розподілені державні кошти чиновниками МОЗ?
Почнемо з надзвичайно серйозної проблеми – резистентності збудників туберкульозу та інших захворювань до ліків (антибіотиків). Безконтрольне, непрофесійне застосування антибіотиків спричинило те, що бактерії-збудники захворювань призвичаїлися до ліків, у них виробилася так звана резистентність (стійкість). І, що надзвичайно небезпечно, резистентність до багатьох антибіотиків – мультирезистентність.
До 2050 року, якщо не вжити термінових заходів, на нашій планеті щороку буде помирати 10 млн чоловік від хвороб, що спричинені стійкими до антибіотиків бактеріями.
Повний текст статті на http://labprice.ua/statti/yak-pani-nataliya-piven-razom-iz-kolegami-z-moz-planuye-vitrachati-derzhavni-groshi-na-likuvannya-tuberkulozu/



  Профіль  
 
Додано: 27 фев 2018, 15:49
Не в мережі
Пользователь без фото

Зареєстрований: 12 фев 2018, 01:56
Повідомлення: 20
и что в этом такого странного?



  Профіль  
 
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ] 


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів та гості: 1



© Женский форум «Я с Днепра», 2011–2023