Днепропетровский женский форумАвтор Сообщение
Добавлено: 21 фев 2017, 23:58
Не в сети
Пользователь без фото

Зарегистрирован: 21 фев 2017, 23:50
Сообщения: 24
Каждая религия базируется на том или ином трактовании Души, ее назначении и месте в материальном и духовном мире. Часто слово "Душа" используется в повседневных оборотах речи, мы говорим и не задумываемся о смысле... А что такое ДУША - можете свое видение изложить?  Профиль  
 
Добавлено: 23 фев 2018, 14:28
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2018, 19:32
Сообщения: 95
Откуда: Днепр
.Понять что такое Душа - невозможно, никогда, ни при каких условиях!
Понимает ум , Душа - не ум... Да, для ума нужны знания, понимания, признание, важность!
Душа - Я есть, у нее отсутствуют желание, нужда и прочее направление борьбы! И осоЗнающий себя человек, сначала может почувствовать в себе Душу, а после скажет - Я Душа, и подтверждением этого будет, ощутимый в ней, свет ЛЮБВИ!!!
И только ум, признавший Душу своей кормилицей, сможет просветлеть от света ЛЮБВИ великой долго томившейся на задворках его.
Да, ум трёхмерен, и ним понять Душу многомерную невозможно!
Только при полной сдаче ума ЛЮБВИ в Душе, это возможно)))))))))

_________________
Хто має вуха, той почує


  Профиль  
 
Добавлено: 23 фев 2018, 14:50
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2018, 19:32
Сообщения: 95
Откуда: Днепр
-СТРУНИ ДУШІ ТВОЄЇ
Ти живеш собі якийсь час безтурботно, легко, без роздумів; йдеш нивою життя, збираючи урожай злаків, які виросли з вкинутого іншими особами насіння. На якийсь момент, нібито проснувшись від сну, усвідомлюєш, що уже можеш сам сіяти своєрідне насіння, щоб побачити, в подальшому, плоди. І раптом, починаєш чути мелодію - спочатку ледь відчутно, а з часом більш виразно. Це звуки Душі твоєї.
Вони з’являються в момент творчості, ніби відлуння звуків, від твоєї дії, в Душі зустрічного.
Спочатку були дії, слова, погляд, тиша – де існує тільки потік енергії, створеної мелодією струн двох Душ, що грають в унісон.
Що це: видумка чи реальність? Так, були моменти досягнення, і з кожним моментом в творчості, ти знову шукаєш тієї музики, та не завжди знаходиш ту саму, що колись почув. Але, не покидає надія, що вона є в кожній Душі; є ця струна, доторкнувшись якої, зможеш почути ту, або ще більш чарівну мелодію.
А чи хоче цього зустрічний, і чи дозволить торкнутися тієї тонюсінької струни в Душі своїй? Бо не відомо, чи потрібно пробуджувати це звучання, що може змінитися, і чи не в гіршу сторону?
Так, ти хочеш чути це звучання. За рахунок чого, та яким чином, це зробити, щоб не нашкодити, як може знати інша Душа?
Як знайти той необхідний інструмент, щоб це побачити в другій Душі, побачити те, ще сьогодні невідоме, а іноді і лякаюче? Бо із появою чогось нового, не завжди відомо, як із цим жити, як використовувати.
Скажем, в тебе існує інструмент. Яким чином налаштувати його? З допомогою чого, чи кого, знайти, почути його роботу, щоб виявити ту потрібну струну звучання в іншій Душі, потрібну, наголошую, не тільки тобі! Як зуміти підтримати це звучання, дати розуміння, що воно потрібне завжди і для багатьох інших Душ.
Кожен працює для себе: допомагаючи комусь, ти допомагаєш собі; поважаючи себе - викликаєш повагу до себе; якщо живеш для когось, прагнучи вигоди – втратиш і себе, і повагу до себе; впізнавши мелодію Любові, ти зможеш привернути увагу іншої Душі.
Ти маєш можливість купити хліб, і до хліба, також. Чому не зупинитися на досягнутому, звідки береться нудьга, коли відсутня розмова на тему пізнання світу, в чому річ, від чого ця наполегливість, що тобою рухає, а може, це фанатизм?
Часто приходить відчуття, що гроші на хліб заробляти потрібно не таким чином, як тепер. Можливо, цей принцип змушує набирати досвіду, практикуючи і роблячи тоншими свої відчуття із зустрічними особами. Така собі незадоволеність, правда, десь далеко її чути, але ж не по Душі, як то кажуть, ця робота із залізом та верстаками.
Бачиш очі зустрічного, спочатку похмурі, а з часом все більш світлі та радісні, живі, наповнені життям, чуєш хвилюючі коливання від викликаної енергії Душі зустрічної особи. Із кожним днем відзначаєш в собі досягнення: бачення свідомості Душі, стану організму, та ще багато нового.
І всі ці прагнення, відчуття, досягнення - начебто змушують тебе рухатись, то читаючи книгу, то втопаючи в роздумах, то забуваючи за реалії.
Пошук насолоди кожного з нас, так чи інакше, змушує рухатись в пошуку його повторення, або постійності. Пам’ятаючи неповторний вчорашній смак плоду, ти шукаєш його сьогодні, та іноді знаходиш щось нове, ще не зовсім зрозуміле, сьогодні, на смак. Приходить завтра, і ти вже оцінюєш вчорашнє, і знову пошук! Де ж взяти можливість відчувати це кожен момент, зуміти відрізнити корисне від некорисного? Ще краще, зуміти виховати в собі ставлення до світу, і бути, за будь-яких обставин, задоволеним собою, бути в гармонії, і щоб завжди звучала музика радості в Душі.
Виходить, наскільки треба було бути колись незадоволеним та закутим в кайдани, щоб тепер шукати насолоду та свободу в польоті Душі та звільненні тіла?

_________________
Хто має вуха, той почує  Профиль  
 
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1© Женский форум «Я с Днепра», 2011–2019   Реклама на сайте